fbpx

Fotograf ślubny na wesele

Fotografią zajmuję się od wielu lat a reportażowa fotografia ślubna sprawia mi najwięcej frajdy i satysfakcji. Jestem przekonany, że równie dużo pozytywnych emocji będziecie doświadczać oglądając moje zdjęcia ukazujące pełen radości i wzruszeń Wasz dzień ślubu.

W tym wyjątkowym dniu staram się być zawsze tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia, by moje zdjęcia oddawały radosną atmosferę , opowiadały Waszą historię, którą na zawsze zatrzymamy w czasie, Byście mogli do niej z przyjemnością wracać.

Mam nadzieję że reportażowy styl zdjęć, oraz niekonwencjonalne plenery pozwolą Wam cieszyć się tą pamiątką przez całe życie.

Pracuję na terenie całej Polski jak i poza jej granicami, dysponuję przenośnym systemem oświetleniowym.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z ofertą

 DOŁĄCZ DO MNIE NA FACEBOOKU

oraz instagramie:

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for adamkocimski needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on June 1, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

  • Dziękujemy za wspaniale uchwycone chwile z naszego dnia ! zdjęcia są cudowne, współpraca super ! jednym słowem polecamy jak najbardziej
  • Z czystym sumieniem mogę polecić! 🙂 Profesjonalne podejście, bardzo dobra komunikacja, a w efekcie świetna współpraca. Zdjęcia są po prostu przepiękne, cudowna pamiątka 🙂 Dziękujemy Adamie!
  • Rewelacyjny fotograf ! Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, świetna komunikacja i rewelacyjne efekty końcowe. Jednocześnie bardzo miły i uprzejmy człowiek. Polecam bez wahania. Pozdrawiamy.
  • Bardzo dziękujemy za współpracę 🙂 Zdjęcia są piękne będą stanowić jedną z najwspanialszych pamiątek z tego najważniejszego dla nas czasu. Współpracę z Adasiem będziemy mile wspominać i chętnie w przyszłości ponownie skorzystamy z jego usług.  Polecamy wszystkim 🙂