fbpx

Fotograf ślubny na wesele

Fotografią zajmuję się od wielu lat a reportażowa fotografia ślubna sprawia mi najwięcej frajdy i satysfakcji. Jestem przekonany, że równie dużo pozytywnych emocji będziecie doświadczać oglądając moje zdjęcia ukazujące pełen radości i wzruszeń Wasz dzień ślubu.

W tym wyjątkowym dniu staram się być zawsze tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia, by moje zdjęcia oddawały radosną atmosferę , opowiadały Waszą historię, którą na zawsze zatrzymamy w czasie, Byście mogli do niej z przyjemnością wracać.

Mam nadzieję że reportażowy styl zdjęć, oraz niekonwencjonalne plenery pozwolą Wam cieszyć się tą pamiątką przez całe życie.

Pracuję na terenie całej Polski jak i poza jej granicami, dysponuję przenośnym systemem oświetleniowym.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z ofertą

  • Bardzo dziękujemy za współpracę 🙂 Zdjęcia są piękne będą stanowić jedną z najwspanialszych pamiątek z tego najważniejszego dla nas czasu. Współpracę z Adasiem będziemy mile wspominać i chętnie w przyszłości ponownie skorzystamy z jego usług.  Polecamy wszystkim 🙂
  • Z czystym sumieniem mogę polecić! 🙂 Profesjonalne podejście, bardzo dobra komunikacja, a w efekcie świetna współpraca. Zdjęcia są po prostu przepiękne, cudowna pamiątka 🙂 Dziękujemy Adamie!
  • Rewelacyjny fotograf ! Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, świetna komunikacja i rewelacyjne efekty końcowe. Jednocześnie bardzo miły i uprzejmy człowiek. Polecam bez wahania. Pozdrawiamy.
  • Dziękujemy za wspaniale uchwycone chwile z naszego dnia ! zdjęcia są cudowne, współpraca super ! jednym słowem polecamy jak najbardziej